Югоизточна „В“ аматьорска футболна група 2010/11

от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към навигацията Направо към търсенето

„В“ аматьорска футболна група сезон 2010/11 е съставена от 20 отбора, играе се всеки срещу всеки в две срещи на разменено гостуване. За победа се начисляват 3 точки, за равенство 1, а за загуба не се начисляват точки. Победителят се класира директно за Източна „Б“ футболна група. Последните два отбора отпадат в Областните футболни групи.

Класиране[редактиране | редактиране на кода]

Отбор М П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 19 18 1 0 67:9 +58 55
2 Нефтохимик 1986 (Бургас) 19 12 3 4 60:22 +38 39
3 Свиленград 1921 (Свиленград) 19 12 1 6 42:28 +14 37
4 Загорец (Нова Загора) 19 11 3 5 25:28 -3 36
5 Арда (Кърджали) 19 11 2 6 41:25 +16 35
6 Ботев (Гълъбъво) 19 10 5 4 28:16 +12 35
7 ИТД Гигант (Съединение) 19 10 5 4 28:20 +8 35
8 Родопа 1927 (Смолян) 19 11 1 7 43:33 +10 34
9 Созопол (Созопол) 19 10 2 7 48:18 +30 32
10 Тунджа 2006 (Ягода) 19 9 2 8 39:42 -3 29
11 Хеброс 1921 (Харманли) 19 8 3 8 31:24 +7 27
12 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 7 5 7 24:21 +3 26
13 Розова долина (Казанлък) 19 7 4 8 22:21 +1 25
14 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 5 7 7 24:29 -5 22
15 Марица 1921 (Пловдив) 19 5 6 8 35:30 +5 21
16 Левски (Карлово) 19 6 2 11 19:43 -24 20
17 Чирпан (Чирпан) 19 4 1 14 14:48 -34 13
18 Стамболово 2007 (Стамболово) 19 3 1 15 16:47 -31 10
19 Тунджа 1915 (Ямбол) 19 2 1 16 19:69 -50 7
20 Габровница 04 (Горно Сахране) 19 1 1 17 9:61 -52 4

{|class="wikitable" style="font-size: 85%;"

|- |width=10px bgcolor=CCFFCC| !width=200px style="text-align:left; padding-left:10px"|Класиране Източна „Б“ група |width=10px bgcolor=FFCCCC| !width=100px style="text-align:left; padding-left:10px"|Изпадащи |}

Резултати[редактиране | редактиране на кода]

Сезон 2010/11 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
1 Арда (Кърджали)   0:0 2:1 5:0 3:1 2:0 2:1 3:2 4:2 6:1 5:0
2 Асеновец 2005 (Асеновград)   0:0 0:0 1:2 5:0 2:2 2:0 0:3 1:1 2:0
3 Ботев (Гълъбъво)   0:3 4:0 2:0 0:0 3:0 2:1 2:2 1:0 2:1 2:2
4 Ботев (Пловдив) 2:0 2:1   7:0 8:0 2:1 2:0 5:0 6:0 8:0 4:0
5 Габровница 04 (Горно Сахране) 0:2   0:1 0:1 0:1 1:2 1:3 1:3 0:2 0:1
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1 0:1   1:3 3:1 0:0 5:2 2:0 1:1 5:1
7 Загорец (Нова Загора) 1:1 1:1   1:0 4:1 1:0 3:1 0:4 1:0 2:0
8 ИТД Гигант (Съединение) 1:1 1:1 0:2   1:2 2:2 4:1 2:0 2:1 2:1
9 Левски (Карлово) 3:1 1:5 0:2   0:5 1:0 3:0 0:1 2:0 1:2
10 Марица 1921 (Пловдив) 1:2 7:0 2:2 0:1 0:0   2:0 3:0 1:1 3:0 0:1
11 Нефтохимик 1986 (Бургас) 2:0 5:1 1:2 3:0   4:0 5:0 7:0 12:0 4:1
12 Родопа 1927 (Смолян) 4:3 5:1 2:0 8:2 3:0   3:1 2:1 3:0 4:1 2:0
13 Розова долина (Казанлък) 2:1 1:1 0:0 0:0 1:1 3:1 1:2   0:2 1:0 2:0
14 Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0 1:2 3:0 2:1 3:6 5:1 5:0 3:0   3:0 3:2
15 Созопол (Созопол) 1:2 5:0 4:0 3:0 1:1 1:2 5:1   7:0 1:0
16 Стамболово 2007 (Стамболово) 1:2 1:2 0:1 1:2 0:0 1:2 1:0   1:2 5:1 4:2
17 Тунджа 2006 (Ягода) 4:2 0:1 4:1 1:2 5:3 1:2 5:2 1:0   5:2 4:1
18 Тунджа 1915 (Ямбол) 1:1 0:4 1:2 1:2 2:5 0:2 0:1 1:2   3:0
19 Хеброс 1921 (Харманли) 3:1 1:3 0:1 4:0 4:1 1:1 3:1 2:2 2:1  
20 Чирпан (Чирпан) 2:0 0:1 1:0 0:1 2:2 1:5 1:2 0:5 0:3  
Победа Равен Загуба


Кръг по кръг[редактиране | редактиране на кода]

Отбор 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Арда (Кърджали) П Р П З П П
Асеновец 2005 (Асеновград) З П З П П З
Ботев (Гълъбово) П П П Р Р П
Ботев (Пловдив) П П П П П П
Габровница 04 (Горно Сахране) З З З З З З
Димитровград 1947 (Димитровград) З П З З Р Р
Загорец (Нова Загора) З З Р Р З П
ИТД Гигант (Съединение) П Р П П З П
Левски (Карлово) З З Р З З П
Марица 1921 (Пловдив) З П З З Р З
Нефтохимик 1986 (Бургас) П П П П П Р
Родопа 1927 (Смолян) П Р П З П З
Розова долина (Казанлък) З З Р П Р З
Свиленград 1921 (Свиленград) З З П П Р П
Созопол (Созопол) П П П П П З
Стамболово 2007 (Стамболово) П З Р З П З
Тунджа 2006 (Ягода) П П З П З П
Тунджа 1915 (Ямбол) З З З З З З
Хеброс 1921 (Харманли) П Р З П Р З
Чирпан (Чирпан) З З З З З П
Победа Равен Загуба


Позиции по кръг[редактиране | редактиране на кода]

Отбор/Кръг 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Арда (Кърджали) 1 5 5 9 6 5
Асеновец 2005 (Асеновград) 14 11 13 10 8 10
Ботев (Гълъбово) 5 4 4 5 4 4
Ботев (Пловдив) 7 3 1 2 1 1
Габровница 04 (Горно Сахране) 17 17 19 18 19 19
Димитровград 1947 (Димитровград) 19 8 14 15 15 14
Загорец (Нова Загора) 10 16 17 16 16 13
ИТД Гигант (Съединение) 3 6 6 4 5 6
Левски (Карлово) 16 19 16 17 17 17
Марица 1921 (Пловдив) 13 9 11 14 14 16
Нефтохимик 1986 (Бургас) 10 10 3 1 2 2
Родопа 1927 (Смолян) 11 13 7 7 7 9
Розова долина (Казанлък) 12 14 15 12 13 15
Свиленград 1921 (Свиленград) 18 18 12 11 12 8
Созопол (Созопол) 2 1 2 3 3 3
Стамболово 2007 (Стамболово) 6 12 9 13 11 12
Тунджа 2006 (Ягода) 4 2 8 6 9 7
Тунджа 1915 (Ямбол) 20 20 20 20 20 20
Хеброс 1921 (Харманли) 8 7 10 8 10 11
Чирпан (Чирпан) 15 15 18 19 18 18
Лидер Изпадащи


Голмайстори[редактиране | редактиране на кода]

Футболист Отбор Голове
Flag of Bulgaria.svg Данаил Запрянов Тунджа 2006 (Ягода) 10
Flag of Bulgaria.svg Ахмед Осман Арда (Кърджали) 8
Flag of Bulgaria.svg Иван Чергев Ботев (Гълъбъво) 7
Flag of Bulgaria.svg Тодор Тодоров ИТД Гигант (Съединение) 6
Flag of Bulgaria.svg Милен Георгиев Нефтохимик 1986 (Бургас) 6
Flag of Bulgaria.svg Айлин Яшар Асеновец 2005 (Асеновград) 5
Flag of Bulgaria.svg Петър Иванов Марица 1921 (Пловдив) 5


Източници[редактиране | редактиране на кода]