Разлика между версии на „Беседа:Инцидент със Спаска Митрова“

Направо към навигацията Направо към търсенето
редакция без резюме
(Кофти работа)
:Петпоставував. Кој од два брата зад врата, кој од мушка тетка. кој....--[[Потребител:Raso mk|'''<font face="Segoe Script" color="#00008B" size="3px">Р</font>''']] [[Потребител беседа:Raso mk|'''<font face="Segoe Script" color="blue" size="3px">ашо</font>''']][[Image:Aero-stub img.svg]] 21:40, 8 август 2009 (UTC)
::Напиши го на човешки език, за да те схвана. Предлагам ти да е на нещо по-различно от разглобен български, слепен с неправилен сръбски. --''[[Потребител:Uroboros|Uroboros]]'' <sup>[[Потребител беседа:Uroboros|беседа]]</sup> 21:55, 8 август 2009 (UTC)
 
:Дочекав и ова да ми го рече некој, чиј јазик доживеал 3 големи рецензии за период од 100 години. Рецензии во кои се исфрлени преку 50% турски зборови и заменети со руски. Да не зборувам и за со сила вметнатите македонски. Ај привјет и мерси за муабетот--[[Потребител:Raso mk|'''<font face="Segoe Script" color="#00008B" size="3px">Р</font>''']] [[Потребител беседа:Raso mk|'''<font face="Segoe Script" color="blue" size="3px">ашо</font>''']][[Image:Aero-stub img.svg]] 22:13, 8 август 2009 (UTC)
225

редакции

Навигация